Вы тут:
Главная > Статьи > У Кемерово арештували фотографа, який прийшов на мітинг через пожежу в ТЦ Зимова вишня

У Кемерово арештували фотографа, який прийшов на мітинг через пожежу в ТЦ Зимова вишня

Суд у російському місті Кемерово заарештував на п’ять діб фотографа і волонтера штабу Олексія Навального Олександра Балашова, який 27 березня приходив на мітинг через пожежу в торговому центрі Зимова вишня, повідомляє Медіазона.

За словами самого Балашова, його затримали в суботу, 31 березня, дорогою на роботу. У поліції на нього склали два протоколи — за непокору розпорядженню представника влади і за дрібне хуліганство. Поліцейські не дали йому сфотографувати рапорти.

Балашов розповів, що 27 березня прийшов на місце проведення мітингу на площі Совєтів, яка була перекрита. Він запитав у поліцейського, навіщо потрібні огорожі, і попросив представитися. У протоколах стверджується, що він намагався зламати огорожі та лаявся матом.

При пожежі в торговому центрі Зимова вишня в Кемерово 25 березня, за офіційними даними, загинули 64 людини. Через два дні сотні городян вийшли на мітинг, вимагаючи відставки губернатора Амана Тулєєва і президента Росії Володимира Путіна.

Тулєєв заявив, що незадоволені, що вийшли на площу — "взагалі не родичі загиблих, це ті, хто постійно бузотерить".

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/u-kemerovo-zaareshtuvali-fotohrafa-jakij-prijshov-na-mitinh-cherez-pozhezhu-v-tts-zimova-vishnja-2461417.html”

Top