Вы тут:
Главная > Новости > Теща глави департаменту Нацполіції володіє Maserati та безліччю земельних ділянок

Теща глави департаменту Нацполіції володіє Maserati та безліччю земельних ділянок

У власності тещі поліцейського перебуває Maserati Levante вартістю від 3 млн гривень.

Очільник Департаменту управління майном Національної поліції Іван Наумов оформив на свою тещу люксовий Maserati Levante, земельні ділянки під Києвом та Миколаєвом, а також недобудову в півмільйона доларів.

За інформацією журналістів, на березі обвідного каналу Київського водосховища теща поліцейського Тетяна Зачиняєва володіє 3 земельними ділянками на 39 соток загальною вартістю у 97,5 тис. доларів.

Неподалік Наумов скупив ще 36 соток землі на березі Дніпра. Ділянки були придбані в різні роки. Ринкова ціна викуплених ділянок – має складати 90 тис. доларів.

Також у тещі очільника департаменту управління майном Нацполіції виявилося дві ділянки у с. Рибаківка Миколаївської області. На березі Чорного моря у 2013 р. вона придбала 40 соток, загальна ринкова вартість має складати близько 40 тис. доларів.

Окрім того, Зачиняєва у лютому 2017 р. стала власницею Maserati Levante вартістю від 3 млн гривень. Авто Зачиняєвої наразі також виставлене на продаж – за 90 тис доларів.

Водночас офіційні доходи тещі поліцейського складають 10,5 тис. гривень.

Нагадаємо, у МВС прокоментували 113-е місце України в списку країн з найвищим рівнем організованої злочинності, заявивши, що для складання рейтингу бралися дані за 2015-2016 рік, коли на рівень злочинності серйозно впливав фактор війни на Донбасі.

Источник: Ua1.com.ua

Новости партнера RedAxe.Media

Добавить комментарий

Top