Вы тут:
Главная > Новости > Стан Антоніо Бандерса не на жарт налякав фанатів

Стан Антоніо Бандерса не на жарт налякав фанатів

57-річний Антоніо Бандерас не на жарт налякав шанувальників хворобливим виглядом.

Днями відбулася прем’єра серіалу «Геній: Пікассо», де всесвітньо відомий актор 57-річний Антоніо Бандерас зіграв головну роль. Зрозуміло, актор не міг пропустити цю подію і з’явився на фотоколле в образі художника. Однак він дуже налякав шанувальників своїм зовнішнім виглядом.

Фотографам Антоніо позував без волосся і без брів, що викликало у фанатів занепокоєння: раптом актор серйозно захворів? А осунувшиеся пози і схудла постать чітко показали — Бандерас ще й постарів!

Сам же Антоніо заспокоює фанатів: ці трансформації йому довелося зробити тільки заради ролі в серіалі, і з його здоров’ям усе в порядку і переживати зовсім нема чого. Та й схуд він тільки для підготовки до фільму. Будемо сподіватися, що зовсім скоро Бандерас повернеться до себе, як і раніше, обрадуя прихильників приємними змінами.

Трейлер до серіалу

Раніше "Знай.uа" розповідали про те, що Антоніо Бандерас зіграє іспанського художника. У серіалі розкажуть цікаві особисті подробиці з життя митця в період його становлення, творчого пошуку себе і свого художнього стилю. Відомий голлівудський актор Антоніо Бандерас зіграє іспанського художника, скульптора і засновника кубізму Пабло Пікассо у другому сезоні серіалу "Генія". "У нього, як і у Пікассо, є свій підхід до життя без обмежень і правил, що додасть справжності персонажа. У Бандераса величезний акторський діапазон, завдяки якому він зможе найбільш точно перевтілитися в образ художника.

Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/stan-antonio-bandersa-ne-na-zhart-nalyakav-fanativ”

Top