Вы тут:
Главная > Новости > США почали мочити улюблених персонажів Путіна

США почали мочити улюблених персонажів Путіна

"Кухар Путіна" разом зі своїми тролями поплатився за втручанні в американські вибори

Міністерство фінансів США розширило російський списку санкцій у зв’язку з втручанням у вибори президента США в 2016 році і кібератаками.

До оновленого списку санкцій увійшли 12 осіб, яких пов’язують з роботою Агентства інтернет-досліджень, відомого як "фабрика тролів", і двоє співробітників Головного розвідувального управління РФ, ФСБ, російський мільярдер Євген Пригожин, якого називають "кухарем Путіна".

Документ опублікований на сайті відомства.

"Адміністрація протистоїть і протидіє ворожій кіберактивності Росії, включаючи їх спробу втручання у вибори в США, руйнівні кібератаки і проникнення в системи критичної інфраструктури", — сказав міністр фінансів Стівен Мнучін.

Окрім того, у Мінфіні США заявили, що Агентство інтернет-досліджень причетне до втручання у виборчий процес під час виборів 2016 року. "Фабрика тролів" створила і керувала величезною кількістю фейкових користувачів соціальних мереж з метою вплинути на результат виборів. Співробітники агентства також організували і координували політичні мітинги напередодні виборів 2016 року.

У заяві наголошується, що нові санкції також стосуються масштабної кібератаки NotPetya, за якою стоять російські військові. Ця кібератака стала найбільш руйнівною в історії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 16 лютого Міністерство юстиції США опублікувало список з 13 громадян Росії і трьох російських установ, яких звинувачують у втручанні в президентські вибори США у 2016 році.

Обвинувальний висновок проти них скеровано до суду Вашингтона. Звинувачення висуваються проти компанії "Агентство інтернет-досліджень", яка більш відома як "фабрика тролів", а також проти "Конкорд Менеджмент" і "Конкорд Кейтеринг". Усі три фірми належать "кухарю Путіна" — російському мільярдеру Євгену Пригожину.

Колишній співробітник петербурзької компанії "Интернет-исследования", відомої як "фабрика тролів", розповів про особливості своєї роботи, та про те, як з сотнями інших клепав фейкові коментарі до новин.

Джерело статті: “https://znaj.ua/world/ssha-pochaly-mochyty-ulyublenyh-personazhiv-putina”

Top