Вы тут:
Главная > Новости > Сказилися остаточно: російський журналіст заявив, що діти в Кемерово померли вчасно

Сказилися остаточно: російський журналіст заявив, що діти в Кемерово померли вчасно

Діти вбереглися від гріха

Діти які загинули при пожежі в ТРЦ "Зимова вишня", померли вчасно для того щоб зберегти себе в чистоті для життя майбутнього століття.

Про це заявив головний редактор вісника "На сторожі Православ’я" Валерій Філімонов.

«Чи можемо ми сказати, якою була б земна доля дітей, загиблих у ТРЦ «Зимова вишня»? Особливо у наш смутний час при загальному розбещення багатьох і багатьох. Вбереглися б вони від гріха? Зберегти себе в чистоті для нетлінне життя майбутнього віку або стали б на шлях погибелі? Може, це було для них найбільш зручним часом для переходу до вічного блаженства?» — сказав він.

Він підкреслив, якби життя дітей продовжилася, їх би зіпсувала розпуста і гріх.

Відомий блогер КРЫмський бандерівець опублікував на своїй сторінці в Twitter скріншот статті, яка підтверджує висловлювання циніка Філімонова.

"Православний антифашист Валерій Філімонов з скрепостана вважає, що діти в Кемерово померли вчасно, так як вбереглися від ще більшого можливого гріха. Господи, зупини їх, так далі жити не можна!" – написав блогев у своєму твіттері.

Його думку підтримала безліч передплатників, які також відреагували на слова Філімонова гнівними коментарями.

"М-да… Мимоволі закрадається думка, що не ті згоріли в ТЦ", "Блін, вони якісь сатаністи", "Дегенерати просто. Так і хочеться йому сказати: "Так іди здохни теж, а то хз, що тебе чекає в земному житті", "Напевно, цей мудак шкодує, що прожив так довго. Тому і думки такі "геніальні" продукує", "Чого сам не згорів", "Тільки напалм! Інших варіантів немає", "Після таких заяв про те, що діти "померли вчасно", цих нелюдів реально треба ізолювати від суспільства", — пишуть користувачі мережі.

Православный антифашист Валерий Филимонов из скрепостана считает, что дети в Кемерово умерли вовремя, т.к. убереглись от еще большего возможного греха. Господи, останови их, так дальше жить нельзя! pic.twitter.com/VsUDY0D2SR

— КРЫМский бандеровец (@CrimeaUA1) 30 марта 2018 г.

Як повідомляв портал "Знай.иа" раніше, Ігор Востріков, що втратив всю сім’ю в пожежі Кемерово, різко змінив свою думку про Путіна, чиновників і мітингах. Буквально два дні тому убитий горем росіянин, який у страшній пожежі втратив рідних: дружину, сестру і трьох дітей, звинуватив у трагедії чинну владу і особисто Володимира Путіна.

Джерело статті: “https://znaj.ua/society/skazylysya-ostatochno-rosijskyj-zhurnalist-zayavyv-sho-dity-v-kemerovo-pomerly-vchasno”

Top