Вы тут:
Главная > Новости > Ракетний удар по Сирії: перші дані про постраждалих

Ракетний удар по Сирії: перші дані про постраждалих

Є постраждалі

В результаті ракетних ударів США, Франції та Великобританії по території Сирії, які були здійснені в якості відповіді на застосування президентом Башаром Асадом хімічної зброї проти цивільних осіб, є постраждалі серед мирних жителів.

"Шість мирних жителів отримали поранення", – повідомляють європейські ЗМІ.

Відомо, що мова йде про потерпілих в результаті попадання ракети по складу військової армії на захід від Хомса. При цьому Сирійське державне телебачення повідомляє, що три людини отримали поранення від авіаударів у місті Хомс.

"Кілька ракет були перехоплені й збиті з траєкторії, тому вони поранили цивільних осіб", – йдеться в повідомленні.

Раніше голова Об’єднаного комітету начальників штабів Джозеф Данфорд, заявив, що напади були спрямовані головним чином на три мішені в західній Сирії.

Зокрема, ракети потрапили в науково-дослідний центр в Дамаску, який був центром сирійських досліджень, розробок, виробництва та випробувань технологічної, хімічної та біологічної зброї.

Друга мішень – сховище хімічної зброї на захід від Хомса. Останньою мішенню було сховище обладнання для хімічної зброї та важливий командний пункт, також недалеко від Хомса.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що 14 квітня збройні сили західних країн скинули крилаті ракети на науково-дослідний центр в Дамаску, сховище хімічної зброї біля Хомса, який знаходиться неподалік від командного посту. Про це повідомив президент США Дональд Трамп, який виступив з екстренною заявою.

«Нещодавно я наказав Збройним силам Сполучених Штатів наносити точні удари по цілях, пов’язаних з хімічною зброєю сирійського диктатора Башара Асада», — зазначив він.

Трамп підкреслив, що США продовжать діяти до тих пір, поки Сирія не припинить використовувати хімічну зброю. Президент США також зазначив, що Сполучені Штати не мають наміру намагатися отримати постійну присутність в Сирії. Трохи пізніше Трамп сказав, що Великобританія та Франція також беруть участь в операції.

Як повідомляв портал "Знай.uа" посол Росії в США поклав відповідальність за події в Сирії на США, Францію та Великобританію. Поки невідомо, про які саме наслідки йде мова.

Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/raketnyj-udar-po-syriyi-pershi-dani-pro-postrazhdalyh”

Top