Вы тут:
Главная > Новости > Приватбанк попередив українців про новий вид шахрайства

Приватбанк попередив українців про новий вид шахрайства

У мережі з’явилися шахраї, які представляються співробітниками “ПриватБанку” і обіцяють переселенцям з непідконтрольною території Донбасу допомогти вирішити проблему з кредитною заборгованістю.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила прес-секретар “ПриватБанку” Інна Музичук, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на nnovosti.

“Виявлено зараз атракціон небаченої щедрості від нібито “співробітника банку”, який всім з окупованих територій допомагає “списувати” кредити.

За можливості, попередьте рідних і знайомих, – написала Музичук.

Нагадаємо, зловмисники опанували ще один різновид SMS-шахрайства, яким підміняють перші три цифри номеру телефону, тобто код оператора й від імені фінансової установи розповсюджують повідомлення, у яких інформують про начебто блокування банком платіжної картки. Для “розблокування” картки її власнику необхідно зателефонувати на вказані у СМСці номери телефонів. Коли ж власник платіжної картки телефонує за зазначеними номерами, шахраї, видаючи себе за працівників банку, дізнаються номер банківської картки, CVV-код, пароль до інтернет-банкінгу тощо.

Окрім того ми писали, що київська поліція викрила групу хакерів, які, пошкоджуючи банкомати за допомогою вірусних програм, вкрали 3,5 мільйона гривень. Зловмисники маскувались за допомогою перук та окулярів.

Також раніше повідомлялося про те, як вберегтися від шахрайства з банківськими картками. Власникам карт слід періодично перевіряти наявність платіжного засобу, нікому не давати карту до рук, не повідомляти пін-код та не писати його на самій картці.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/14/pryvatbank-poperedyv-ukrayintsiv-pro-novyj-vyd-shahrajstva-2/”

Top