Вы тут:
Главная > Новости > Помстилися: активісти у Києві втопили бетономішалку у багні

Помстилися: активісти у Києві втопили бетономішалку у багні

На Київщині активісти затримали бетономішалку, котра працювала на майданчику, через який місцеві жителі сваряться з владою і забудовником. Люди наполягають, що 10 гектарів землі за два кілометри від столиці за генеральним планом є зеленою зоною і там має бути парк.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

Протилежна сторона твердить, що земля орендована на 25 років, за неї сплачують 30 тисяч гривень щомісяця в бюджет і будуватимуть там житловий комплекс. Нині довкола цієї території триває судова тяганина. Тим часом по периметру звели паркан і завезли будівельну техніку.

“Рейдерське захоплення. Є договір, підписаний незрозуміло ким. Ну, зліпили”, – каже голова земельної комісії Вишневого Олександр Рубик. “Є дві редакції генерального плану: 2006 і 2017 року. Жодна редакція не відповідає намірам забудовника. Я можу констатувати, що є дозвіл на початок будівельних робіт”, – твердить юрист Дмитро Власюк.

Нагадаємо, депутати Київради під час засідання 20 грудня пізно ввечері несподівано взялися затверджувати детальні плани територій, яких погодили одразу п’ять. Саме вони дозволяють забудовувати ті чи інші території житловими будинками, причому в обхід Генерального плану. Тож тепер в Києві з’являться нові житлові хмарочоси на 800 гектарах столичної землі.

Також ми писали, що на Гагарінському плато в Одесі сталася спроба силового захоплення будівлі паркінгу житлового комплексу “Аркадійський палац”.

Додамо, що раніше киянам анонсували обвал ринку нерухомості. Міський голова Києва Віталій Кличко вважає, що це може статися через велику кількість нових житлових будинків, які інтенсивно будуються в межах Києва і всього столичного регіону.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/25/pomstylysya-aktyvisty-u-kyyevi-vtopyly-betonomishalku-u-bagni/”

Top