Вы тут:
Главная > Новости > Помітно округлилася: Собчак запідозрили у вагітності

Помітно округлилася: Собчак запідозрили у вагітності

Фото викликало багато питань

Зовсім нещодавно скандально відома російська телеведуча і світська левиця Ксенія Собчак, чутки про другу вагітність якої з’явилися не так давно, опублікувала у соцмережі Instagram фотографію, на якій видно величезний живіт.

Так, на знімку вагітна Ксенія позує в купальнику.

"Зовсім недавно було так! А вчора був День води!", — підписала фото Собчак, уточнивши, що збирає гроші для хворої дівчинки і для нових розробок.

Варто відзначити, що старе фото викликало небувале розчулення у шанувальників Собчак, однак більшість коментарів про вибори, а не про вагітність Ксенії.

«Яке гарне фото. Вам дуже йде це положення», — похвалила Ксенію одна з прихильниць в мережі.

Нагадаємо, що колишня кандидат у президенти Російської Федерації Ксенія Собчак у понеділок, 19 березня, передала чинному главі держави Володимиру Путіну список політичних в’язнів, серед яких українці Олег Сенцов і Олександр Кольченко.

Про це повідомила довірена особа, політтехнолог Марина Литвинович, передає радіо Громадське.

"Ксенія Собчак сьогодні зустрілася з Путіним. Головний сенс зустрічі був у тому, щоб передати йому список політичних в’язнів і вимагати їх звільнити (амністія, помилування). Путін пообіцяв розглянути цей список. Надія є деяка", — розповіла Литвинович.

Крім того політтехнолог уточнила, що до цього списку увійшли 16 осіб. Так, серед них також виявилися брат політика Олексія Навального — Олег, засуджений у справі «Ів Роше»; журналісти Олександр Соколов та Валерій Парфьонов, засуджені у справі про референдум «За відповідальну владу»; колишній співробітник "ЮКОСу" Олексій Пічугін, який відбуває довічне ув’язнення за вбивство; блогер з Томська Вадим Тюменцев, засуджений за публікацію роликів в інтернеті.

Також раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що новообраний президент РФ Володимир Путін доручив своїй адміністрації опрацювати список про помилування 16 чоловік, який йому передала кандидат в президенти країни Ксенія Собчак.

Джерело статті: “https://znaj.ua/show-business/pomitno-okruglylasya-sobchak-zapidozryly-u-vagitnosti”

Top