Вы тут:
Главная > Новости > Погода на 26 березня: в Україну загляне весняне тепло

Погода на 26 березня: в Україну загляне весняне тепло

Нарешті буде сонячно і тепло

У понеділок, 26 березня, сонячною та сухою погода буде майже в усіх областях Західної України: на Закарпатті, Івано-Франківську, Львівській, Тернопільській, Рівненській та Волинській. У той же час невеликі дощі будуть в Хмельницькій та Вінницькій областях. Середня денна температура повітря складе +3 +11 градусів. Про це повідомляється на сайті Укргідрометцентра.

Що стосується решти території України, яку порадує весняне сонце, то ясної погоди у понеділок також варто очікувати в Житомирській, Київській, Чернігівській, Сумській, Харківській, Луганській і Донецькій областях.

У той же час 26 березня в центрі і на півдні України будуть лити дощі. Відзначається, що мокро буде в Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Кіровоградській, Запорізькій, Миколаївській, Херсонській, Одеській областях та в Криму. Середня температура вдень у центрі України досягне +2 +8 градусів, а на півдні +3 +12 градусів.

Крім того, 26 березня на українській ділянці Дунаю біля м. Вилкове (Одеська обл.) очікується коливання рівня води в межах 160-170 см над нулем поста (перевищення позначки затоплення понижених незаселених ділянок міста). На 8 год. 24 березня рівень води становив 160 см над нулем поста.

При цьому з 27 березня на дніпровських водосховищах (окрім Каховського водосховища, де льодові явища відсутні) очікується початок руйнування льоду.

У західних областях України без опадів, сонячно, температура вночі -4…-10°, вдень близько +4…+10°. Вітер південно-західний, 5-10 м/с.

У Карпатах без опадів, ясно, температура повітря вночі -1…-3°, вдень +11…+13°. Вітер північно-західний, 5-10 м/с

На півночі України ясно. Температура вночі -5…-7°, вдень +2…+7°. Вітер південно-західний 5-10 м/с.

У центрі України місцями дощі, температура вночі -5…-7°, вдень близько +6…+8°. Вітер південно-західний 5-10 м/с.

На сході України ясно, вночі -6…-11°, вдень +5…+7°. Вітер південно-західний 5-10 м/с.

У південних областях України місцями дощі, температура вночі -3…-9°, вдень близько +5…+9°. Вітер північно-східний 7-12 м/с.

У Криму сонячно, температура вночі -2…-4°, вдень +10…+12°. Вітер північно-східний 7-12 м/с.

У понеділок у Києві без опадів, вночі та вранці на дорогах слизько. Температура вночі 4-6 ° морозу, вдень 6-8 ° тепла.

Синоптики прогнозують, що відчутне потепління прийде в Україну наприкінці наступного тижня – місцями повітря прогріватиметься до +17 градусів.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", у вихідні, 24-25 березня, в Україні переважає суха повітряна маса, опади малоймовірні.

Джерело статті: “https://znaj.ua/society/pogoda-na-26-bereznya-v-ukrayinu-zaglyane-vesnyane-teplo”

Top