Вы тут:
Главная > Новости > Паспорт старого зразка українцям більше видавати не будуть: що варто знати

Паспорт старого зразка українцям більше видавати не будуть: що варто знати

У середу Кабінет Міністрів заборонив оформляти паспорт громадянина України з використанням бланка у формі книжки.

Дане рішення стало можливим завдяки забезпеченості у повному обсязі підрозділів Міграційної служби матеріально-технічними ресурсами, необхідними для оформлення і видачі паспорта в формі ID-картки, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Українські Новини.

За даними Міністерства внутрішніх справ, який розробив проект постанови, станом на 13 лютого 2018 року, оформлено 1 542 538 паспортів громадян України з безконтактним електронним носієм в формі ID-картки.

Нагадаємо, раніше ми писали, що соціальні мережі продовжують поширювати фейкову інформацію про обов’язкову заміну паспорта старого зразка 1994 року на нову ID-картку. Термін дії старих паспортів необмежений.

Нагадаємо також, українці й досі мають проблеми з використанням нових пластикових ID-паспортів, які мають замінити старі паспорти у вигляді книжки. Ці проблеми можуть виникнути, наприклад, під час перетину кордонів з державами для в’їзду в які допускається мати лише внутрішній паспорт громадянина України.

До слова, безвізовий режим з Європою дає українцям можливість вільно пересуватися країнами шенгенської зони. При цьому обов’язковою умовою таких подорожей є наявність біометричного закордонного паспорта. НАРОДНА ПРАВДА розповідала, як оформити закордонний паспорт в Україні, які потрібні документи, скільки коштує і куди йти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/23/pasport-starogo-zrazka-ukrayintsyam-bilshe-vydavaty-ne-budut-shho-varto-znaty/”

Top