Вы тут:
Главная > Новости > Новий керівник «Українського Дунайського пароплавства» Дмитро Чалий: «З перших днів до справ»

Новий керівник «Українського Дунайського пароплавства» Дмитро Чалий: «З перших днів до справ»

Новопризначений виконуючим обов’язки голови Правління ПрАТ «Українського Дунайського Пароплавства» Дмитро Чалий з перших днів активно знайомиться зі станом справ компанії.

З перших днів він відвідує структурні підприємства та знайомиться з керівниками підрозділів пароплавства.

Мета нового керівника – розробити оновлену програму розвитку УДП, впровадження якої перетворить його на рентабельну та конкурентоздатну суднохідну компанію не тільки в Україні, а й у Західній Європі.

Дмитро Чалий відвідав Базу технічного обслуговування флоту, проінспектував судноремонтні роботи.

Зокрема, після тривалого простою було відновлено теплохід «Звездный». Були виконані всі необхідні роботи з ремонту автоматики, слюсарні, зварювальні, електротехнічні, і вже 02 грудня «Звездный» виходить у перший рейс.

Дмитро Чалий (виконуючим обов’язки голови Правління ПрАТ «УДП») і Борис Лєшан (капітан теплохіда «Звездный»)

Також Дмитро Чалий побував на двох пасажирських судах УДП — «Молдавії» та «Україні», які закінчили навігацію і знаходяться на відстої.

Дмитро Чалий (виконуючим обов’язки голови Правління ПрАТ «УДП») і Сергій Алдошкін (капітан пасажирського судна «Молдавія»)

Дмитро Чалий повідомив, що вже відбулися зустрічі з представниками підрядника — фірми «Жоснік», де обговорили всі питання відновлювальних робіт в каютах і пасажирської зони.

«Будемо готуватися до майбутньої навігації. Пасажирські теплоходи нашого пароплавства мають користуватися попитом у вітчизняних та європейських туристів», — зазначив Дмитро Чалий.

Нагадаємо, відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України № 139-О від 27.11.2017 року виконуючим обов’язки голови Правління ПрАТ «УДП» на період до прийняття відповідного рішення вищим органом товариства з 29 листопада ц.р. призначений Чалий Дмитро Сергійович.

Источник: Facebook.com

Новости партнера RedAxe.Media

Добавить комментарий

Top