Вы тут:
Главная > Новости > Нові правила зарахування у школу: українцям дали роз’яснення

Нові правила зарахування у школу: українцям дали роз’яснення

Згідно з новим “Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних навчальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти” зарахування в школу буде відбуватися у дві хвилі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Expert.ua.

В першу приймають місцевих – тих, хто закріплений за школою. У другу хвилю на місця, що залишилися, зараховують “чужих”.

В першу чергу візьмуть дітей співробітників або рідних братів-сестер учнів (проте, як в один голос твердять експерти, є великі сумніви, що дана норма буде підтримана Мін’юстом, тому що вона порушує принцип рівного доступу до освіти).

Решту “чужинців” зараховуватимуть, орієнтуючись на вік: в першу чергу візьмуть тих, хто старше.

Нагадаємо, в Україні змінюють правила зарахування дітей до школи. МОН України офіційно опублікувало законопроект “Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти”.

Також повідомлялося про зміни у структурі навчального року. Відтепер у триместровій системі навчання буде 6 навчальних періодів – триместрів, і стільки ж періодів відпочинку – канікул. Тривалість кожного триместру 5-6 тижнів, тривалість канікул – тиждень, виняток складають двотижневі новорічні і тримісячні літні канікули.

Нагадаємо також, у Міністерстві освіти і науки затвердили зміни освітньої програми для початкової школи, серед яких заборона задавати домашні завдання першокласникам та перевантаження молодших школярів додатковими завданнями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/22/novi-pravyla-zarahuvannya-u-shkolu-ukrayintsyam-daly-roz-yasnennya/”

Top