Вы тут:
Главная > Новости > Не помокріло: інтим від Савченко завів соцмережі

Не помокріло: інтим від Савченко завів соцмережі

Користувачі відзначають, що нардеп і сама чудово надає компромат

Справжня буря обговорень і жартів вибухнула після оприлюднення інтим-повідомлень скандального позафракційного депутата Надії Савченко. Цікаві меседжі прозвучали під час засідання комітету Верховної Ради з питань регламенту і організації роботи парламенту.

Зокрема, Савченко заявила про те, що її намагався завербувати агент Служби безпеки України через ліжко. Також нардеп принесла на засідання гранати, спровокувавши суперечки, і розповіла про те, як її домагався Герой України.

"Здається, Савченко кілька днів сама наговорила набагато більше, ніж на неї реально накопали в Генпрокуратурі", — прокоментував виступ нардепа журналіст Євген Будерацький.

"Солдафонське красномовство від Наді. Для певної категорії вона ще секс-символом стане …" — написав на своїй сторінці відомий український політолог і блогер Олексій Голобуцький.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що народного депутата Надію Савченко підозрюють у співучасті та організації підготовки державного перевороту в Україні у справі голови Центру визволення полонених Володимира Рубана. 15 березня Савченко прийшла на допит в СБУ. У цей же день Верховна Рада проголосувала за його виключення з парламентського комітету з національної безпеки і оборони України.

Генпрокурор Юрій Луценко вніс до Ради подання на зняття недоторканності з Савченко. Луценко заявив, що у Генеральної прокуратури є незаперечні докази того, що Савченко особисто "планувала, вербувала і давала вказівки" для здійснення теракту в сесійній залі парламенту.

Ми також писали про те, що у відповідь на подання про позбавлення недоторканності, яке Юрій Луценко вніс у Верховну Раду, Надія Савченко поскаржилася на генпрокурора і зажадала у президента його звільнити.

Нардеп Надія Савченко подала дисциплінарну скаргу на Генерального прокурора Юрія Луценка, а також звернулася до президента Петра Порошенка. Про це вона написала на своїй сторінці в Facebook. Савченко звинувачує Луценка в недотриманні принципу презумпції невинуватості під час своїх публічних виступів.

Джерело статті: “https://znaj.ua/society/ne-pomokrilo-intym-vid-savchenko-zaviv-socmerezhi”

Top