Вы тут:
Главная > Новости > Нардеп Ольга Червакова вимагає від Мін’юсту внести незаконні зміни до держреєстру

Нардеп Ольга Червакова вимагає від Мін’юсту внести незаконні зміни до держреєстру

Вона вимагає від Міністерства юстиції України незаконно внести до держреєстру екс-голову Коцюбинського

Нардепка Ольга Червакова та журналістка Ірина Федорів вимагають від Міністерства юстиції України незаконно внести до держреєстру екс-голову Коцюбинського Ольгу Матюшину, якій нещодавно висловили недовіру депутати згідно чинного законодавства. Червакова привселюдно закликає вдатися до шантажу представників міністерства, оскільки у Верховній Раді їй уже ніхто не вірить.

"Вважаю за потрібне реалізувати історію з наметами коцюбинців біля Мін’юсту. Ідіть… бо мене не чують. Можливо, почують вас. Не знесуть… з реєстра – ви знесете їх від влади", – пише Червакова у Facebook.

7 березня 2018 року дві третини – 18 з 26 депутатів Коцюбинської селищної ради висловили недовіру Ользі Матюшиній. Це вже друга каденція депутатів, яка через систематичне порушення Матюшиною законодавства, блокування роботи селищної ради, махінації у фінансових потоках, позбавили її повноважень Коцюбинського селищного голови.

Юристи переконують, що процедура щодо висловлення недовіри Ользі Матюшиній та внесення до реєстру Миколи Єременка пройшла чітко у рамках чинного законодавства.

"Рішення Коцюбинської селищної ради про припинення повноважень Ольги Матюшиної відповідно до частини 5 статті 59 ЗУ "Про місцеве самоврядування в Україні" були оприлюднені і вступили у силу 7 березня 2018 року. Того ж дня були подані документи на державну реєстрацію змін у Єдиному державному реєстрі. Оскільки усі документи відповідали ЗУ "Про державну реєстрацію юросіб, фізосіб-підприємців та громадських формувань" 7 березня 2018 року була проведена відповідна держреєстрація", – зазначає директор юридичної компанії "Бі ен сі" Максим Кожух.

Червакова під час виборів у Коцюбинському підтримувала Матюшину та її команду разом із Євгеном Мельничуком, у якого СБУ вилучила незаконно видобутий бурштин. Червакова та Матюшина намагалися перенести Лук’янівське СІЗО до Коцюбинського, що викликало обурення селищної громади і стало причиною для відкликання Матюшиної виборцями.

На захист Матюшиної активно виступила одіозна екс-журналістка Ірина Федорів, яка є лауреатом журналістської антипремії “Унітаз Року”. Федорів увійшла до п’ятірки журналістів, які зганьбили честь професії. 24 травня 2011 року Ірина Федорів зустрілася з кривавим Президентом Віктором Януковичем, після чого Федорів отримала нагороду з рук кума Януковича – наразі біглого екс-Генпрокурора Віктора Пшонки.

Варто зазначити, що навесні 2016 року саме Ольга Червакова та Ірина Федорів ввели в оману депутатів Верховної ради України. Таким чином була ухвалена скандальна незаконна постанова про дострокові перевибори в Коцюбинському. Згодом Вищий адмінсуд та Верховний суд України визнали "постанову Червакової" антиконституційною та незаконною.

27 травня 2015 року Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив Ольгу Червакову у брехні. На думку Авакова, нардеп Червакова збрехала про те, що заступником Міністра МВС було призначено племінника Сергія Чеботаря.

7 червня 2016 року журналіст і громадський діяч Олександр Веремко-Бережний заявив, що нардеп Ольга Червакова маніпулює фактами і бреше про законопроекти, які виносяться на голосування в парламенті.

Журналісти знайшли серед помічників нардепа Червакової помічників колишніх депутатів від Партії регіонів, зокрема, Андрій Гусак був помічником нардепа від Партії регіонів Тараса Чорновола, а Олена Савченко була помічником нардепа від ПР Ельбруса Тедеєва.

Джерело статті: “https://znaj.ua/society/nardep-olga-chervakova-vymagaye-vid-minyustu-vnesty-nezakonni-zminy-do-derzhreyestru”

Top