Вы тут:
Главная > Новости > Надзвичайна подія у Миколаївському СІЗО: чому збунтувалися в’язні

Надзвичайна подія у Миколаївському СІЗО: чому збунтувалися в’язні

У Миколаївському слідчому ізоляторі на Великдень, 8 квітня, кілька десятків в’язнів після прогулянки відмовилися зайти в камери.

Цю інформацію підтвердили в черговій частині Миколаївського СІЗО, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Укрінформ.

“8 квітня в Миколаївському СІЗО частина підозрюваних відмовилася за розпорядженням адміністрації заходити в камери. Ситуація контрольована, з підозрюваними ведуться перемовини. Жодних бунтів чи погромів наразі не зафіксовано”, – сказали у СІЗО.

У прес-службі Головного управління Нацполіції в області підтвердили, що наразі їхні підрозділи охороняють периметр СІЗО на випадок надзвичайних ситуацій. Жодних інших дій вони не проводять, оскільки це не в їхній компетенції, додали в поліції.

Водночас прес-секретар заступника міністра юстиції Юрій Маслак повідомив, що наразі ситуація на території СІЗО спокійна.

“Протягом останніх двох годин ситуація на території Миколаївського СІЗО спокійна”, – сказав він.

За його словами, вранці у неділю близько 20 арештантів відмовилися заходити у камери після прогулянки в дворі СІЗО, однак після переговорів інцидент було вичерпано.

“Жодних спецзасобів при цьому не застосовувалося”, – наголосив Маслак.

Нагадаємо, 23 березня в Миколаївському СІЗО помер кримінальний авторитет Дмитро Леонов. Чоловік був заарештований влітку 2017 року у справі так званої організованої злочинної групи “Мультика”.

Згодом, 24 березня, в порожній камері СІЗО м. Миколаєва виникла пожежа. В результаті було евакуйовано 70 заарештованих на прогулянковий двір. Співробітники СІЗО викликали пожежників, але ще до їхнього приїзду за допомогою трьох вогнегасників впоралися із загорянням.

Також раніше ми розповідали про Київський слідчий ізолятор, більш відомий як Лук’янівське СІЗО, який був збудований ще у XIX сторіччі. Умови утримання там давно визнані справжніми тортурами через цвіль та грибок, антисанітарію та відсутність скла у загратованих вікнах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/09/nadzvychajna-podiya-u-mykolayivskomu-sizo-chomu-zbuntuvalysya-v-yazni/”

Top