Вы тут:
Главная > Новости > Матір поляка, який спалив Тризуб, повернула його на місце

Матір поляка, який спалив Тризуб, повернула його на місце

Стилізоване зображення тризуба, яке нещодавно спалив польський студент в одному із закладів харчування Тернополя, повернула на місце мама хлопця. Крім того, жінка вибачилася перед власниками закладу.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на te.20minut.ua.

“23 березня до нас зателефонувала мама студента і сказала, що хоче зустрітися. Ми домовилися зустрітися увечері і вона принесла з собою тризуб, – розповідає співвласник бару “Коза” Олег Макогін. – Ми були дуже здивовані і розуміємо, що мамі совісно за сина, і нам приємно, що цей інцидент закінчився саме так”.

Олег Макогін додає, що тризуб замовив у майстра сам студент, який знищив герб. Проте не встиг його принести, бо його видворили з України. Тому це зробила його мама.

“Після того інциденту ми з ним розмовляли на цю тему і я сказав, що тризуб треба обов’язково повернути на місце, – каже Олег Макогін. – Студент замовив герб у тернопільського майстра, але сам не встиг принести його сюди. Хлопець вибачався і дуже шкодував, але вчинок зроблено і за нього потрібно відповідати. Я не знаю чому він так зробив. Його мама теж дуже здивована. Думаю, це причина теперішніх подій у Польщі і останніх політичних заяв. Причому хлопець в останні роки жив у Лондоні, а не в Польщі, а приїхав сюди на навчання у медуніверситет. Мама дуже здивована, вона каже, що син виховувався і жив у інтернаціональному середовищі, – поляки, литовці англійці. І вона каже, що в Тернополі теж бачить людей різних національностей, тому здивована як у нього могло виникнути таке бажання. Ми зійшлися на тому, що нагнітання ситуації до добра не приводить. Але прості люди все розуміють, і мама своїм прикладом це показала”, – розповів Олег Макогін.

За словами Олега Макогона, польського студента виключили з тернопільського університету і мама сказала, що поновлювати на навчанні його не буде. Мовляв, скоро йому 20 років, хай попрацює руками, а потім життя покаже.

Нагадаємо, нещодавно студент із Польщі здійснив публічне спалення українського герба, за що СБУ ухвалила рішення видворити юнака за хуліганські дії, які можуть призвести до розпалювання національної ворожнечі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/24/matir-polyaka-yakyj-spalyv-tryzub-povernula-jogo-na-mistse/”

Top