Вы тут:
Главная > Статьи > Маск видалив із Facebook профілі компаній Tesla і SpaceX

Маск видалив із Facebook профілі компаній Tesla і SpaceX

Засновник SpaceX і Tesla Ілон Маск після листування у Twitter видалив із Facebook офіційні сторінки своїх компаній.

Один із підписників Маска у межах кампанії #deletefacebook, зумовленої скандалом із витоком персональних даних користувачів соцмережі, написав йому "видаліть сторінку SpaceX на Facebook, якщо ви чоловік?"

На це бізнесмен відповів, що навіть не знав про наявність сторінок SpaceX і Tesla, пообіцявши їх деактивувати.

За деякий час обидві сторінки, у яких на той момент було понад 2 млн підписників, видалили.

Маск зазначив, що буде і надалі користуватися додатком Instagram, який належить Facebook.

"Instagram, імовірно, залишу, якщо він залишається незалежним. Я не використовував Facebook і ніколи його не мав, тому не думаю, що я, або мої компанії сильно постраждають. Окрім того, ми не проводили рекламної компанії і не платили за просування Facebook, тому… мені байдуже", – наголосив він.

Instagram ’ s probably ok imo, so long as it stays fairly independent. I don’t use FB & never have, so don’t think i’m some kind of martyr or my companies are taking a huge blow. Also we don’t advertise or pay for endorsements, so … don’t care.

— Elon Musk (@elonmusk)
23 березня 2018 р.

19 березня газета The New York Times повідомила, що Cambridge Analytica у 2016 році зібрала особисті дані 50 мільйонів користувачів Facebook і могла допомогти Дональду Трампу здобути перемогу на виборах президента США. Компанія нібито моделювала поведінку користувачів соцмережі і показувала їм відповідну політичну рекламу.

Телеканал Channel 4 News зняв на приховану камеру розмову з головою Cambridge Analytica Александром Ніксом, який зізнався, що понад 200 разів впливав на виборчі кампанії у всьому світі, зокрема у Нігерії, Кенії, Чехії, Індії та Аргентині.

"Медуза" писала, що Cambridge Analytica було створено у 2013 році за участю американського мільярдера Роберта Мерсера, одного з головних донорів передвиборного штабу Трампа. Віце-президент компанії – Стів Беннон, колишній керівник популярного серед ультраправих консервативного сайту Breitbart та екс-радник Трампа.

20 березня голова парламентського комітету з цифрових технологій, культури, ЗМІ і спорту Даміан Коллінз повідомив у Twitter, що керівника компанії Facebook Inc. Марка Цукерберга викликали дати свідчення у парламент Великобританії у зв’язку з можливим потраплянням даних користувачів соцмережі у розпорядження компанії Cambridge Analytica.

I have written to today @facebook CEO Mark Zuckerberg calling on him to give oral evidence to @CommonsCMS following recent reports in @guardian and @nytimes pic.twitter.com/y5xnGHzaNI

— Damian Collins (@DamianCollins)
20 березня 2018 р.

Цукерберг пообіцяв, що роботу Facebook удосконалюють для кращого захисту особистих даних користувачів.

Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/mask-vidaliv-iz-facebook-profili-kompanij-tesla-i-spacex-238141.html”

Top