Вы тут:
Главная > Новости > «Коронацію» Путіна протроллили гострою карикатурою

«Коронацію» Путіна протроллили гострою карикатурою

В мережі опублікували чергову карикатуру на Путіна

У мережі з’явилася чергова карикатура з президентом Росії Володимиром Путіним з короною на голові. Малюнок опублікував художник Андрій Петренко на сторінці проекту kE? у Twitter, відреагувавши таким чином на "коронацію" Путіна американським журналом Time. На карикатурі художника Петренко російський президент зображений з тією ж короною, яка не просто сидить на голові, але і вже пустила коріння.

Зазначимо, що авторитетний журнал TIME помістив на обкладинку квітневого номера зображення президента Російської Федерації Володимира Путіна з великою імператорською короною на голові і написом: «Висхідний цар».

Однак, таку обкладинку побачать всі читачі TIME, крім американських, де помістили на обкладинку фото підлітків, які борються з насильством і стріляниною в школах.

На обкладинку TIME з Путіним винесені два матеріали. Стаття екс-головреда «Дощу» Михайла Зигаря під заголовком «Як Володимир Путін планує залишатися на вершині» і колонка Ієна Бреммера під назвою «Чому Росія продовжує тонути». Квітневий номер видання з’явиться у продажу в понеділок, 2 квітня.

Новину про "царя" на обкладинці відомого видання не оминули увагою і путінські пропагандисти. Вони запевняють своїх глядачів і читачів, що президента Росії з короною на голові західні колеги зобразили таким чином саме для привернення максимальної уваги до його персони. А статті у виданні, на думку росЗМІ, присвячені виборам та викликам, які стоять перед Путіним в новому президентському терміні.

Варто відзначити, що це не перший раз, коли західні засоби масової інформації порівнюють Путіна з царем. Так у минулому році британський журнал The Economist до сторіччя Жовтневої революції помістив на обкладинку портрет Путіна в образі царя.

Путіна коронував журнал Time

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Путіну напророкували невідворотне фіаско. Президент Росії Володимир Путін вже повторив помилку Хосні Мубарака, четвертого президента Єгипту, який шість років провів у в’язниці. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив російський письменник-сатирик Віктор Шендерович.

Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/koronaciyu-putina-protrollyly-gostroyu-karykaturoyu”

Top