Вы тут:
Главная > Новости > Історик: Росія може почати наступ з анексованого Криму

Історик: Росія може почати наступ з анексованого Криму

На думку історика, координатора ГО “Таврійська гуманітарна платформа” Андрія Іванця, не виключено, що РФ почне повномасштабний наступ на Україну з анексованих кримських територій.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на gazeta.ua.

Свої висновки історик будує на тому, що росіянами створене самодостатнє військове угруповання, яке регулярно отримує нове озброєння. Крім того, є підстави вважати, що до Криму буде завезена ядерна зброя. Наразі є дані про наявність на півострові носіїв для ядерних ракет. Росіяни відновили об’єкти, де вони зберігалися за часів СРСР.

Також у регіоні розміщено потужні військові бази. За рахунок цього погіршилася стратегічна ситуація для України. Окупанти накопичили значні обсяги наступального озброєння, яке несе загрозу не лише для України – у небезпеці також Європа та Азія. Крим є дуже зручним плацдармом для наступу.

Іванець зауважив, що Крим – колишній Центр туризму і культури наразі перетворився на мілітаризовану територію страху, яка не має перспектив для розвитку.

Нагадаємо, на думку колишнього голови Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломужа, в рамках мінського процесу Путін ніколи не відмовиться від контролю над територіями Донбасу, оскільки це для нього важіль впливу на Україну і шантажу країн Заходу.

Нагадаємо, політолог, віце-президент аналітичного центру “Політика” Олег Лісний пояснив, що ховається за планом Путіна “Миротворець” і яке майбутнє він готує Донбасу.

Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що ситуація на Донбасі набуває ознак замороженого конфлікту, ніхто в цьому не зацікавлений. А от виконання Мінських угод по Україні, в тому числі ухвалення закону про особливий статус Донбасу, повністю влаштувало б Росію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/23/istoryk-rosiya-mozhe-pochaty-nastup-z-aneksovanogo-krymu/”

Top