Вы тут:
Главная > Новости > “Готові знову застосувати заходи стримування”: США назвали умову нового удару по Сирії

“Готові знову застосувати заходи стримування”: США назвали умову нового удару по Сирії

США допустили можливість нового удару по Сирії, якщо Дамаск вирішить застосувати хімічну зброю.

Про це заявив представник США в Раді Безпеки ООН Ніккі Хейлі, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Ми впевнені, що нам вдалося серйозно порушити сирійську програму зі створення і використання хімічної зброї. Ми готові знову застосувати заходи стримування, якщо сирійський режим буде досить дурний, щоб випробувати нашу волю”, – заявила Ніккі Хейлі під час засідання Радбезу.

Дипломат підкреслила, що стратегія США щодо Сирії залишиться незмінною – «Якщо Дамаск знову застосує отруйний газ, Сполучені Штати будуть у всеозброєнні».

Постпред США в ООН особливо відзначила, що Вашингтон вважає легітимними удари, нанесені в ніч на 14 квітня. Всі цілі були обрані таким чином, щоб мінімізувати збиток для мирного населення і одночасно максимально нашкодити сирійської хімічної програмі. “Наша відповідь була виваженою, легітимною та пропорційною”, – підкреслила Хейлі.

Екстрене засідання Ради безпеки ООН було скликано РФ, після того як США, Великобританія і Франція завдали в ніч на 14 квітня ракетні удари по Сирії.

Нагадаємо, що президент США Дональд Трамп подякував союзникам за злагоджену роботу під час нанесення авіаударів по об’єктах хімічної зброї в Сирії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/14/gotovi-znovu-zastosuvaty-zahody-strymuvannya-ssha-nazvaly-umovu-novogo-udaru-po-syriyi/”

Top