Вы тут:
Главная > Новости > Гігантський астероїд несеться до Землі, можлива катастрофа

Гігантський астероїд несеться до Землі, можлива катастрофа

Небезпека стає все страшніше

Землі загрожує небезпека зіткнення з астероїдом арахисовидної форми по імені Таутатіс, вага якого досягла 50 млн тонн. Про це повідомляють ЗМІ.

Вчені інформують про небезпеку зіткнення астероїда Таутатіса з Землею. За формою це космічне тіло нагадує арахіс, а вага його сягає 50 млн тонн.

Саме незвичайна форма, а також значний обсяг становлять небезпеку для жителів Землі, якщо астероїд зіткнеться з нашою планетою, то не згорить повністю, а розпадеться на фрагменти. Шкода від них буде не менш значною, ніж від цілого астероїда.

У дослідників немає можливості достовірно вирахувати траєкторію руху Таутатіса через те, що пересувається він повністю хаотично по нашій Сонячній системі. Останній випадок, коли астероїд-арахіс наблизився до нашої планети на найближчу відстань, стався в 2004 році.

Тоді вчені вперше почали визначати Таутатіс як можливу загрозу. Тим не менш, велика кількість спеціалістів вважає, що побоювання передчасні – цілком ймовірно, що через хаотичне переміщення астероїд "викине" за межі Сонячної системи дуже скоро.

Фото астероїда

Нагадаємо, Земля — чудова планета; неймовірна, загадкова і сповнена нерозв’язних таємниць. Але ми — її жителі, не втомлюємося прагнути до більшого. Достатньо всього лише підняти очі в небо і людина починає марити про космічні подорожі в далекі галактики і чарівні глибини цього недослідженого небесного "океану".

А поки люди мріють, потужні телескопи вже можуть продемонструвати, чого варто очікувати від такої захоплюючої поїздки.

Крім того, астрономи з Кембриджського університету і Мадридського університету Комплутенсе заявили про те, що зірка Шольца, яка пройшла через зовнішні регіони Сонячної системи приблизно 70 тыяч років тому, істотно вплинула на орбіти кількох об’єктів із Хмари Оорта.

Дивіться сюжет про космос

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", камера МКС засікла флот НЛО.

Джерело статті: “https://znaj.ua/science/gigantskyj-asteroyid-nesetsya-do-zemli-mozhlyva-katastrofa”

Top