Вы тут:
Главная > Новости > Ці десять продуктів змусять вас з’їсти ще більше

Ці десять продуктів змусять вас з’їсти ще більше

Погодьтеся, част буває ситуація, коли хочеш з’їсти лише один шматок торта або піци, а потім, схаменувшись, бачиш, що з’їдено в рази більше припустимого. Виявляється, вся справа тут не стільки в силі волі, скільки в тому, що деяким продуктам, дійсно, дуже і дуже важко протистояти.
Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Контракти“.

За дослідження проблеми ось таких продуктів, що викликають майже наркотичну залежність, взялися учені з Університету Колорадо. Вивчивши 35 продуктів, фахівці назвали 10 найнебезпечніших варіантів їжі, які викликають звикання. Як виявилося, найбільшу залежність у людей викликають продукти, які зазнали високого ступеня обробки.

Ось ця десятка:

піца
шоколад
чіпси
печиво
булочки
морозиво
чізбургери
солодкі газовані напої (недієтичні)
торти
сир (єдиний необроблений продукт даному списку).

Як бачимо, результати невтішні, адже більшість з цих продуктів містять велику кількість жиру або цукру, в зв’язку з чим швидко підвищують рівень цукру в крові.

Спостерігаючи за харчовою поведінкою по відношенню до цих горе-продуктів, дослідники відзначили, що всі вони швидко поглинаються, викликаючи лише короткочасне відчуття ситості.

А на протилежному кінці рейтингу опинилися продукти, вживання яких, навпаки, не викликає харчової залежності. До них відносяться огірки, морква, боби (без соусу), яблука, коричневий рис, броколі, банани, лосось, кукурудза (без масла і солі) і полуниця. Ось їм-то і потрібно віддати пріоритет, незважаючи на майже наркотичну привабливість продуктів з небезпечної десятки.

За словами експертів, отримані результати – не просто інформація до відома, вони здатні допомогти змінити підхід до лікування ожиріння.

Нагадаємо, раніше лікарі назвали продукти-антиоксиданти, які здатні продовжити молодість і красу. До цього переліку увійшли також чорнослив і курага.

Виглядати молодше своїх років допоможуть продукти харчування, що містять селен. Як заявили дослідники з Німеччини, недостатній рівень даного мікроелемента в організмі є причиною прискореного старіння.

Нагадаємо, що дослідження фахівців Гарвардського університету показало: проста зміна в харчуванні може допомогти жінкам відкласти настання клімаксу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/30/tsi-desyat-produktiv-zmusyat-vas-z-yisty-shhe-bilshe/”

Top