Вы тут:
Главная > Новости > Аспірин виявився небезпечним для дітей: що варто знати

Аспірин виявився небезпечним для дітей: що варто знати

Аспірин рекомендований лише для дорослих і підлітків старшим 16 років як болезаспокійливий і протизапальний засіб.
Але, на жаль, аспірин вселяє довіру як багатьом батькам маленьких дітей, так і дитячим терапевтам, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на nashamama.

Аспірин несе неабияку загрозу дитячому здоров’ю:

– Препарат збільшує проникність судин і змінює згортання крові, що може стати причиною важких ускладнень грипу та ГРВІ.

– При вірусній інфекції після прийому аспірину у дитини може розвинутися синдром Рея – токсичне ураження головного мозку і печінки, небезпечне летальним результатом.

З тих же причин з дитячої аптечки слід виключити всі препарати, що містять ацетилсаліцилову кислоту (той же аспірин): натрію саліцилат, цитрамон, седалгін й інші лікарські засоби.

Нагадаємо, вчені з Данії виявили неприємну особливість популярного протизапального препарату. Ці дослідники встановили, що прийом парацетамолу вагітними жінками позначається на фертильності їх майбутніх дочок.

Раніше повідомлялося, що сучасна медицина відмовляється від аспірину та анальгіну як жарознижуючих і рекомендує різні препарати ібупрофену.

Також нагадаємо, що розчинні аспірин, парацетамол та ібупрофен, які приймають мільйони людей, можуть бути причиною інфарктів, інсультів і навіть передчасної смерті. Все тому, що вони містять багато солі.

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/10/aspiryn-vyyavyvsya-nebezpechnym-dlya-ditej-shho-varto-znaty/”

Top